مشاوره و سفارش

دام و طیور

ایران نخستین کشوری است که در آن کشاورزی آغاز گردید. با حمله اسکندر به ایران، کشاورزی ایران رو به نابودی رفت و بسیاری از مزارع از بین رفتند، بعد از آن کشور مدتی با کمبود مواد غذایی روبه رو بود. در زمان حکومت ساسانیان باغ ها و مزارع کشاورزی گسترش پیدا کردند، تقریباً یک سوم زمین های کشورمان ایران قابلیت کشاورزی را دارند اما به دلیل خاک نامرغوب و نامناسب بودن توزیع آب در بیشتر نواحی، در اکثریت زمین های قابل کشت در ایران کشت و زرعی انجام نمی شود.

محصولات کشاورزی

صنعت دام و طیور ایران آمده است: با عنایت به مشکلات روزافزون صنعت دام و طیور و اهمیت توجه و حمایت ویژه از این بخش استراتژیک و حیاتی از صنایع کشور و به منظور تضمین تاب‌آوری اقتصادی و به خصوص تامین امنیت غذایی آحاد مردم عزیز ایران در شرایط بحرانی ناشی از تقارن نامبارک بروز اپیدمی ویروس کرونا و تهدیدات مستمر شیطان بزرگ، جلسه‌ای با حضور نمایندگان تشکل های تخصصی و صنفی ذیربط با هدف بررسی دقیق آخرین وضعیت چالش‌های متنوع پیش رو، همفکری و ارائه پیشنهادهای کارشناسی، به منظور پیشگیری از تعمیق بحران و تعدیل فوری خسارات وکنترل و مدیریت بحران حاکم بربخش هایی از صنایع غذایی کشور، برگزار شد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ممبنی در زمینه ( کشاورزی، دام، طیور ) و دسته بندی انواع محصولات صادراتی به کشورهای همسایه و اروپایی، در بزرگترین منطقه پرورش مواد غذایی ایران واقع در شمال استان خوزستان در حال فعالیت است بنادر خوزستان با دار بودن 38 اسکله اصلي معروف بندر امام خمینی (ره) و نیز به سبب نزدیکی به چندین پایانه صادراتی مهم ایران علاوه بر پرورش انواع دام و طیور، در عرصه تجارت دریایی و صادرات محصولات کشاورزی موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد

مدیر مجموعه ممبنی

عبدالرحیم ممبنی

Call Now Buttonتماس بگیرید