مجموعه ممبنی شما را به خرید بهترین محصولات محصولات کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیاز عمده و مبارزه مکانیکی با آفات ها

آنچه در این مقاله میخوانید ......

💠 پیاز عمده و مبارزه بیولوژیکی💠مزرعه آنلاین پیاز عمده
توزیع پیاز ارگانیک اعلا
notepad1640281150724
تره پیاز قرمز عمده درجه یک میداود

 

◀️استفاده از روش، پیاز عمده و مبارزه مکانیکی با آفات های گیاهی :

 

✳️کارهای مانند جمع آوری بقایای محصول پیاز عمده بریدن و جمع آوری برگ های آلوده به آفت در باغ ها و سوزاندن آنها یک مبارزه مکانیکی و دستی به شمار می رود.

 

🔰آفتاب دهی خاک : آفتاب دهی خاک از روش های کنترل فیزیکی و مکانیکی است که از انرژی خورشید برای کنترل عوامل خسارت زا گیاهی استفاده می شود. در این روش با افزودن کود حیوانی تازه به اراضی شخم خورده و پوشاندن آن با پلاستیک روشن در تابستان، خاک ضد عفونی می شود، در این حالت افزایش حرارت خاک باعث از بین رفتن بسیاری از آفت و عوامل بیمارگر خاکزی و حتی بذور علف های هرز می شود.

کارگزاری فروش پیاز صادراتی
مزرعه برداشت پیاز قرمز صادراتی

💠 پیاز عمده و مبارزه بیولوژیکی

پیاز عمده و مبارزه بیولوژیکی
پیاز عمده، من از عشایر هستم

 

✳️دانشمندان علم حشره شناسی از سال ها پیش، بسياری از موجودات و حشرات مفید یا همان دشمنان طبیعی آفت ها ی گیاهی را شناسایی کرده و مورد آزمایش قرار داده اند امروز تعدادی از این حشرات مفید را در پرورشگاه های مخصوص خود به نام (انسکتاریوم) پرورش داده و آن ها را در موقع مناسب در مزارع و باغ های محصولات کشاورزی رها می‌کنند تا آفت ها ی مورد نظر را به طور طبیعی از پای در آورند.

 

✳️در مبارزه بیولوژیکی از این عوامل در عمده پیاز برای مبارزه و مهار آفت های محصولات ارگانیک پیاز قرمز و انواع پیاز استفاده می‌کنند : شکارگر ها، انگلی ها، و بیماری زاها

 

◀️ شکارگرها :

پیاز سفید عمده، مبارزه تولیدی عشایری

✳️شکارگرها جز آن دسته از دشمنان طبیعی هستند که در طول مدت رشد خود از چندین شکار تغذیه می کنند کفش دوزک ها، بالتوری ها، مورچه‌ها، زنبور ها، و سن های شکارگر از جمله حشرات شکارگر هستند.

 

✳️به عنوان مثال بعضی از انواع کفش دوزک ها، خیلی پر اشتها هستند و به سرعت تعداد زیادی از حشرات را شکار می کنند، هر نوزاد کفش دوزک هفت نقطه‌ای، بیش از ۱۰۰‪۰ شته را در دوره زندگی خود شکار می کنند و یک کفش دوزک بالغ(سوسک کفش دوزک) تا ۹۰۰۰ شته را می خورد.

 

◀️انگلی ها :

تره پیاز قرمز عمده درجه یک خوزستان
پیاز عمده و مبارزه مکانیکی

 

✳️انگلی ها حشرات سودمندی هستند که در مبارزه بیولوژیکی عليه بعضی از حشرات زیان آور به کار می‌روند حشرات انگلی در اصل حشراتی هستند که یکی از مراحل زندگی خود را در بدن حشره ی مورد نظر (آفت) می گذرانند.

 

✳️از جمله این حشرات انگلی سودمند، زنبورهای تریکو گراما هستند تاکنون ۵۴۹‪ گونه از این زنبور های مفید شناخته شده اند. از این زنبور سالها ست که در کشور های چین، روسیه، آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی، در میلیون ها هتکار از مزارع و باغ ها بر علیه بعضی از حشرات زیان آور استفاده می شود. در این کشور ها زنبور تریکو گراما را به طور انبوه تولید کرده و به کشاورزان و باغ داران می فروشند.

 

✳️در کشور ما هم چند سالی است که تولید انبوه ( زنبور تریکو گراما) با حمایت وزارت جهاد کشاورزی شروع شده و بر علیه تعدادی از آفت ها ی کشاورزی مانند کرم ساقه خوراک برنج چمپا مرغوب و کرم گلوگاه انار به کار گرفته می شود.

 

◀️ بیماری زا ها :

پیاز عمده و مبارزه مکانیکی با آفات
تره پیاز عمده و قرمز درجه یک دزفول

 

✳️علاوه بر حشرات شکارچی و انگلی ها عوامل زنده ای مانند قارچ ها، ویروس ها و باکتری ها از عوامل باز دارنده ی فعالیت حشرات به شمار می روند به عنوان مثال : در حال حاضر توانسته اند با تکثیر باکتری های ویژه و پاشیدن آن بر روی بوته های پنبه، آفت مهم پنبه یعنی کرم قوزه پنبه را از بین ببرند.

 

✳️در مقاله بالا سعی شد تا در مورد مبارزه با آفات های گیاهی مقداری آگاهی خدمت همراهان مجموعه بیان شود تا کمی بر دانش افزایی شما مشتریان سهیم باشیم.

پیاز عمده و مبارزه لوکس زرد مینروا دزفول
پیاز عمده و سفید درجه یک بهبهان

پیاز قرمز عمده و مبارزه مکانیکی

💠خریداران و فروشندگان پیاز عمده و برای هر کدام از گزینه های خرید یا فروش می توانند ثبت سفارش و در خواست خود را با پر کردن اطلاعات زیر فرمی یا ارتباط با واحد فروش انجام داده و بعد از طی مراحل خدمات خود را دریافت نمایند.

 

notepad1640281306848

💠در کنار خانواده بزرگ محصولات کشاورزی تامین کنندگان، توزیع کنندگان، تولید کنندگان مجموعه بزرگ ممبنی، شرکت‌های حمل و نقل بین المللی و داخلی می توانند احراز هویت و اطلاعات زیر فرمی را انجام و بعد از طی تاییده مراحل استعلامی از مراجع ذیصلاح به ارائه خدمات برای مشتریان مجموعه ما بپردازند.

💠مزرعه آنلاین پیاز عمده

استفاده از بذر پیاز و نهال آنلاین

عبدالرحیم ممبنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: عبدالرحیم ممبنی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09168195587

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@mombni.ir

مجموعه ممبنی شما را به خرید بهترین محصولات محصولات کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید